Rehau Comfort Design Kapı

REHAU KAPI SİSTEMLERİ

Büyük cam yüzeyler ve ışıkla dolup taşan odalar, mekanlara ferahlık ve rahatlık kattığı için modern mimaride genelde ön plandadır.

Ancak büyük cam yüzeylerde doğru stabilite, ses yalıtımı ve hırsızlık emniyeti gibi konuların da düşünülmesi gerekir.

Paylaş

Marka, malzeme, işlevsellik, performans ve benzeri - - bir kapı seçerken dikkat edilmesi gereken o kadar çok şey ile süreci akıllara durgunluk veren olabilir.

Klasik Tasarım : Güzel, Verimli, Dayanıklı kanat Kapılar. Birkaç tasarımları daha klasik veya kanatlı kapı gibi birçok farklı kullanımı var. Kanat kapılar güzel bir ana giriş oluşturarak tek bir kanat veya da açık havada kapalı bağlayan Fransız kapılar, olarak adlandırılan çift kanat, olarak sunulmaktadır. Bu çok yönlü kapılar veranda, güverte veya balkon erişim için kullanılabilir.

Salıncak kapı dramatik bir etki oluşturmak veya mevcut bir duvara açık ve havadar hissediyorum eklemek için bir duvar yerine ya, bir oda bölücü olarak da kullanılabilir. Yaygın bir oturma odası veya çalışma için bir giriş için kullanılan, onlar sürgülü kapılar için cazip bir alternatif olarak tasarımcılar arasında popüler bir seçimdir.

  • Olası En Büyük Açılış
  • Bu tasarım büyük boyutlu açıklıklar benzersiz bir kombinasyonu, tüm geleneksel sürgülü paneli estetik yüksek enerji performansı ve zahmetsiz kanat çalışması için sıkıştırma mühürlü teknolojiyi sunar.
  • Buna ek olarak, bu tasarım güvenli havalandırma ve işletim kapı paneli sabit kapı panelinin üzerine tamamen kayar avantajını sunmaktadır Avrupa donanım kullanır.

Farklı Açılım Önerileri

REHAU katlanır kapı tasarımı menteşeli ve sürgülü kapılar için bir alternatif olabilir, ama açık plan yaşam vurgulamak için kullanılabilir. Bir katlanır kapı güzelliği birden fazla panel kapı çerçevesinin boyutu kadar büyük olabilir bir açıklık oluşturmak için kat olmasıdır.

Katlı Kapı Özellikleri

Zarif ve şık bir yedek kapı, katlanır anında eski evlerde modern özü oluşturur. Hem de yeni inşaat için popüler bir seçimdir, bu kapı açık havada ya da bitişik alanlarda açık ve esnek oda tutar. Bu çok yönlü kapı tasarımı üstün ses, hava ve su performans için sıkıştırma conta teknolojisini kullanır.

  • Tam füzyon kaynaklı çerçeve ve kanat güç ve dayanıklılık sağlar.
  • İntegral kilit kanat yapısı artırır sağlar.
  • Kapı panelleri kat, bir açılış kapı çerçevesinin boyutunu oluşturma ve açılma genişliği maksimize.

Eğer kapılar denince akla gelen ne alın ve bir kenara koyun. Eğer yaşayan boşluk açmak için tasarlanan, bizim sürgülü veranda kapı tasarımları çok yönlü, özelleştirilebilir ve yedek proje, yeni bir ek ya da yeni ev inşaatı için mükemmel bir çözüm olarak eşit derecede iyi çalışır.

Sanayi En Yüksek Performans Standartları Toplandı
Sektörün en sıkı standartlara göre test, REHAU kapı tasarımları kıyı ve akustik uygulamalar için yüksek performans derecelendirme var.

Bizim tasarımlar AS2047 yapısal, hava ve suyu standartlarına alanları karşılamak. Tüm REHAU beyaz profiller renk hızlı bir 10 yıllık sınırlı garanti taşır.

Kapı

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?